جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

88888938 021

برای مشاوره تماس بگیرید

درباره ما

شرکت مهندسی فرایند و انرژی فران

سرمایه انسانی متخصص مهمترین نقطه تمایز ماست.

شرکت مهندسی فرایند و انرژی فران(سهامی خاص) پیمانکار طراحی، خرید، نصب، راه اندازی و بهره برداری تأسیسات جانبی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع تصفیه آب، فاضلاب و پساب صنعتی میباشد.

در زمینه های مختلف فعالیت شرکت، خدمات متنوعی در قالب پروژه های طرح و ساخت با بهره گیری از فناوریهای روز و با استفاده از تجربیات پیشگامان صنعت نفت و گاز، تصفیه آب و فاضلاب در دنیا قابل ارائه می باشد. فعالیت شرکت فران با طراحی و ساخت پکیجهای تصفیه فاضلاب پیش ساخته در سال ۱۳۸۵ شروع و امروز به طراحی و ساخت تأسیسات بزرگ آب شیرین کن آب دریا و پکیجهای ضد انفجار مربوط به تأسیسات جانبی فراساحل گسترش پیدا کرده است.

ارائه خدمات مهندسی با کیفیت جهانی یکی از اصول اساسی ما در طراحی و اجرای پروژههاست. یقیناً این مهم بدون وجود سرمایه انسانی متخصص مسلط به استانداردادهای بینالمللی در صنعت نفت و گاز و آشنا به نرمافزارها و محاسبات طراحی فرایند و ساخت در صنایع آب و فاضلاب محقق نمیشود. رعایت اصولی اخلاقی نسبت به پرسنل فران در وهله اول و کارفرمایان و شرکتهای همکار از ارزشهای اصلی ما است.

شرکت فران متناسب با توسعه فعالیتهای پیمانکاری و ضرورت تأمین متریالهای مورد نیاز پروژه های خویش، با ظرفیت سازی در بخش بازرگانی و تأسیس دپارتمان مجزا اقدام به تأمین تجهیزات مورد نیاز در صنایع نفت وگاز نموده است. انبار مربوط به تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز طیف وسیعی از نیازمندیهای مرتبط به انواع مختلف شیرهای صنعتی، شیرهای کنترلی و ابزار دقیق های مرتبط را از بهترین سازندگان اروپایی، کره ای و ژاپنی که در لیست سازندگان مورد تأیید شرکتهای نفتی می باشند را شامل می شود. وجود رویکرد مهندسی در تأمین تجهیزات از طریق انجام فرایند مهندسی خرید توسط پرسنل مجرب این شرکت، موجبات حصول اطمینان از تطابق نیازمندیهای مشتریان صنعت نفت و تجهیزات سفارش داده را فراهم می نماید.

پشتوانه شرکت فران برای ارائه خدمات با کیفیت در حوزه نفت و گاز و صنعت آب و فاضلاب، یک دهه تجربه مستندسازی شده و مدیریت دانش مربوط به انجام پروژه های مختلف درکنار وجود نیروی انسانی متخصص در زمینه طراحی، تأمین تجهیزات و ساخت در حوزه های ذیل می باشد:

تأسیسات آب شیرین کن به روش غشایی(RO)

– پکیج های فیلتراسیون سیالات فرایندی مایع، جامد و گاز

– پکیجهای تصفیه آب فوق خالص

– پکیجهای جداسازی روغن، شناور سازی و زلال سازی

– پکیجهای پیش ساخنه تصفیه فاضلاب(هوادهی گسترده، MBR,MBBR,SBR )

– تصفیه خانه فاضلاب با هدف بازچرخانی و استفاده مجدد از آب

– پکیجهای تصفیه پساب با آلودگی بالا

– پکیجهای گرمایش الکتریکی مایع و گاز

پکیجهای تزریق مواد شیمیایی

– پکیجهای تولید گاز اکسیژن، نیتروژن و هیدروژن

– پکیجهای حذف بو و رنگ

– تأمین شیر و اتصالات صنعتی منطبق بر استاندارهای صنعت نفت و گاز

– تأمین تجهیزات ضد انفجار با متریالهای خاص و مقاوم

امتیاز به مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *